Neden Garderobe?

alper/ Temmuz 23, 2018/ Kostüm Kiralama/

Garderobe Kostüm olarak, Komedi Dükkanı, Organize İşler, Yalan Dünya, Arkadaşım Hoş geldin, Leyla Mecnun, Müdür Ne’aptın gibi bir çok projeye kostüm sağladık. Halen de bir çok yeni projede tercih edilen, akla gelen ilk kostüm sağlayıcısı olmaktan mutluyuz. Pek çok parti organizasyonunda, okul gösterisinde ve Venedik Karnavalı gibi kostümlü organizasyonlar için tercih edilmekteyiz.

Sergen Yalçın

Sergen Yalçın

Beyoğlu’nda Galatasaray Lisesinin hemen yan sokağında hizmet vermekteyiz. Yetişkinlere yönelik kostüm kiralama konusunda en çok çeşide sahip Garderobe’de kostüm bulamadım demezsiniz.

Kiralamak istediğiniz kostüme göre fiyatları değişmekle beraber Garderobe’de kiralama fiyatları oldukça uygundur. Kostümlerimiz gerçeğine en yakın ya da birebir olmasıyla ön plana çıkmaktadır.

Organize İşler

Organize İşler

Katılacağınız partide hareketlerinizi kısıtlamayacak, karakterinizi en iyi yansıtacak kostüm modelleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. Özellikle karakter kostümlerinde modele ve renge sadık kalmak en önemli konulardan biridir. Hazır yeri gelmişken burada size şöyle bir tavsiyede bulunabiliriz; karakter kostümlerinde mümkünse kişisel yorumlamalar katmayınız.

Garderobe’de yalnızca kostüm kiralamıyorsunuz, aynı zamanda profesyonel destek alıyorsunuz. Yılların sanat yönetmenliği tecrübemizle ve profesyonel görüşlerimizle en doğru kararı verebilmeniz için sizleri yönlendiriyoruz.

Kostüm kiralamadan önce mutlaka bizi ziyaret edin. Çay kahve eşliğinde doğru kararı vermenizde size yardımcı olalım 🙂

electroworld-3

Yorumlar kapatıldı.